Skip to content

Lakiery 3w1 – wygoda czy zbędny wydatek?

Spis treści

Lakier hybrydowy 3w1 to produkt łączący w sobie bazę, kolor i top oraz olejek. To wygodne rozwiązanie może się przydać wielu osobom. Najlepsze lakiery hybrydowe 2w1 pozwalają na nałożenie 3 warstw powłoki w jednym kroku. Takie działanie skraca czas wykonania pełnego manicure.

Korzyści stosowania hybryd

Najlepsze lakiery hybrydowe 3w1 posiadają szereg zalet. Jednym z nich jest łatwość użycia. Jedna lub dwie warstwy lakieru pozwala na całościowe pokrycie płytki bez konieczności wprawy i znajomości każdego z etapów manicure. Oszczędność czasu nałożenie max. 2 powłok skraca czas nawet o 20 minut. Dodatkowo nie potrzebujemy miejsca na tanie i dobre lakiery hybrydowe. Jeden produkt z powodzeniem zmieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce.


Niedogodności

Wadą lakieru hybrydowego 3w1 może być niższa jakość i trwałość w porównaniu do oddzielnych produktów bazowych, kolorowych i nawierzchniowych. Osiągnięcie pożądanych rezultatów może być również trudniejsze, ponieważ produkt może nie być tak dokładnie dopasowany do potrzeb płytki paznokcia i nie spełniać wszystkich wymagań.


Co z trwałością?

Proces trwałości najlepszych lakierów hybrydowych 3w1 jest taki sam jak w przypadku innych lakierów hybrydowych. Po nałożeniu na płytkę paznokcia i utwardzeniu w lampie UV lub LED, lakier powinien utrzymywać się bez odprysków i zarysowań przez 2 do 3 tygodni.


Słowem zakończenia

Najlepsze lakiery hybrydowe 3 w 1 to wygodne rozwiązania dla tych, którzy szukają szybkiego i łatwego sposobu na zrobienie sobie paznokci. Choć jakość i trwałość mogą być niższe niż przy stosowaniu pojedynczych produktów. Dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Dodaj komentarz